Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Kandydaci PSL w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25.

Lista nr 1

  1. KOBYLARZ Andrzej Sławomir
    parlamentarzysta, zam.Domachowo, nie należy do partii politycznej
  2. TRAWICKI Krzysztof Gabriel
    lekarz weterynarii, zam.Bytonia, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  3. PAWŁOWSKA Maria Urszula
    prawnik, zam.Mikoszewo, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  4. KUCHAREK Adam Antoni
    przedsiębiorca, zam.Tczew, nie należy do partii politycznej
  5. KACZYŃSKI Leszek Józef
    rolnik, zam.Rościszewo, nie należy do partii politycznej
  6. SARNOWSKI Wojciech Ireneusz
    inżynier produkcji, zam.Mały Bukowiec, nie należy do partii politycznej
  7. BIERNACKI Paweł Piotr
    nauczyciel, zam.Miastko, nie należy do partii politycznej
  8. CYMERYS Wojciech
    inżynier rolnik, zam.Postolin, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  9. TUSK Lucyna Maria
    sprzedawca, zam.Straszyn, nie należy do partii politycznej
  10. NOWAK Bartosz Kazimierz
    rolnik, zam.Stogi, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  11. DASZKIEWICZ Maria Jolanta
    ekolog, zam.Starogard Gdański, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  12. KŁOS Małgorzata Maria
    księgowa, zam.Sopot, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  13. WERONIECKI Bartosz Szymon
    inżynier leśnik, zam.Pelplin, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  14. GRAHN Marianna
    ekonomista, zam.Sopot, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  15. MICHALAK Leszek
    mistrz cukiernictwa, zam.Pruszcz Gdański, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  16. KAMIŃSKI Paweł
    przedsiębiorca, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  17. DOMBROWSKA-GRUBBA Beata Agnieszka
    ekonomista, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  18. HOŁUBOWSKI Bartosz Rafał
    student turystyki, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  19. RYBAKOWSKA Małgorzata
    przedsiębiorca, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  20. MŁOT Andrzej
    prawnik, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  21. PASZEK Krystyna
    rolnik, zam.Grabowo, nie należy do partii politycznej
  22. DĄBEK-STOBIERSKA Janina Maria
    nauczyciel, zam.Koszwały, nie należy do partii politycznej
  23. GRAJOSZEK Zbigniew Mariusz
    inżynier rolnik, zam.Wocławy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  24. DORNIAK Tomasz
    inżynier środowiska, zam.Żukowo, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Zostaw komentarz: