Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Kandydaci PiS w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25.

Lista nr 2

  1. SELLIN Jarosław Daniel
    parlamentarzysta, zam.Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  2. PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej
    adwokat, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  3. ŻEBROWSKI Arwid Marek
    audytor, zam.Kaniczki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  4. KILIAN Jan
    parlamentarzysta, zam.Starogard Gdański, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  5. CYMAŃSKI Tadeusz
    parlamentarzysta, zam.Malbork, członek partii politycznej: Solidarna Polska
  6. SMOLIŃSKI Kazimierz
    adwokat, zam.Tczew, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  7. RABENDA Karol Kazimierz
    historyk, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
  8. CELMER Sylwia Agnieszka
    starosta, zam.Michorowo, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  9. KORALEWSKI Kazimierz Marian
    kierownik projektu, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  10. RAKOWSKI Tomasz Jędrzej
    przedsiębiorca, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  11. PETKOWSKI Paweł Piotr
    socjolog, zam.Sopot, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  12. KEMPA Anna Magdalena
    specjalista administracji publicznej, zam.Trąbki Wielkie, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  13. SULEWSKA Katarzyna Joanna
    prawnik, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  14. WIECZOREK Jan Antoni
    urzędnik państwowy, zam.Miłoradz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  15. GÓRNIAK Sonia Anna
    ekonomista, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  16. WITTNER Marcin Daniel
    politolog, zam.Rusocin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  17. STOLC Grażyna Jadwiga
    nauczyciel, zam.Pączewo, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  18. CABAJ Joanna Dorota
    nauczyciel, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  19. JASIŃSKI Mirosław
    nauczyciel religii, zam.Malbork, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  20. WAŃCZYK-KULPIŃSKA Katarzyna Maria
    specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży, zam.Rajkowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  21. BROŻEK Anna, ekonomista
    zam.Pruszcz Gdański, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  22. IMIANOWSKA Barbara
    kierownik domu kultury, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  23. STANKIEWICZ Filip Andrzej
    muzealnik, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  24. RACZAK Grzegorz
    lekarz-specjalista kardiologii, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej

 

Zostaw komentarz: