SLD – wyniki w wyborach do Sejmu

SLD w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25 otrzymał 1 mandat.

Wyniki poszczególnych kandydatów na liście nr 3

  1. MACIEJEWSKA Beata Monika
    23 319 głosów – otrzymała mandat
  2. BANACH Jolanta Maria
    22 485 głosów
  3. KOWALCZUK Łukasz
    2 873 głosy
  4. ŚNIEG Andrzej Stanisław
    4 211 głosów
  5. PIĘKOŚ Michał Rafał
    2 578 głosów
  6. OCHOCKA Iwona
    2 885 głosów
  7. STROJNY Olga
    2 026 głosów
  8. GWOŹDŹ Edward Rajmund
    468 głosów
  9. HRYNIEWSKI Wojciech
    739 głosów
  10. NOWAK Karolina
    1 460 głosów
  11. KRÓL Judyta Anna
    990 głosów
  12. PACEK Igor
    543 głosy
  13. HODERNY Adam Ryszard
    917 głosów
  14. GREKULAK Ksenia
    512 głosów
  15. KŁOS Wojciech Jakub
    529 głosów
  16. CYGAN Mirosław Wojciech
    429 głosów
  17. STAŻEWSKA Anna Ewa
    462 głosy
  18. WADLEWSKA Lucyna Beata
    241 głosów
  19. BYLICA Bartosz
    266 głosów
  20. MARKIEWICZ Dorota Maria
    455 głosów
  21. WICHERT Marcin Krystian
    466 głosów
  22. ŻOCHOWSKA Anna Kazimiera
    502 głosy
  23. SZKUDLAREK Joanna Dorota
    932 głosy
  24. KOPERSKI Romuald Wincenty
    942 głosów

Wszystkie listy wyników w wyborach parlamentarnych są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu

Wyniki wyborów do Senatu

 

Wyniki wyborów do Sejmu

W okręgu nr 25 w wyborach parlamentarnych 2019 poszczególne komitety wyborcze uzyskały następujące wyniki:

  1. Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    31 203 głosy (5,9%) -bez mandatu
    kliknij w link aby zobaczyć wyniki poszczególnych kandydatów
  2. Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    169 573 głosów (32,1%) -4 mandaty
    kliknij w link aby zobaczyć wyniki poszczególnych kandydatów
  3. Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
    71 236 głosów (13,47%) – 1 mandat
    kliknij w link aby zobaczyć wyniki poszczególnych kandydatów
  4. Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość
    38 153 głosy (7,21%) – 1 mandat
    kliknij w link aby zobaczyć wyniki poszczególnych kandydatów
  5. Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO . N, IPL Zieloni
    218 484 głosy (41,31%) -6 mandatów
    kliknij w link aby zobaczyć wyniki poszczególnych kandydatów

 

Beata Maciejewska

Beata Maciejewska
kandydatka do sejmu z list Lewicy
poz.1 na liście nr 3

 

Należy do partii Wiosna, jest jedną z bliższych współpracowniczek Roberta Biedronia.

Ma stronę internetową:
Beata Maciejewska
Jest na Facebooku:
FB – Beata Maciejewska
Aktywna także na Twitterze
TT Beata Maciejewska


Cóż , w Gdańsku lewica nigdy nie miała lekko, zobaczymy jak będzie teraz. Tym bardziej, że pod szyldem KW SLD są trzy ugrupowania z tej strony sceny politycznej.
Mam jednak wątpliwości, czy sama Beata Maciejewska będzie dobra lokomotywą wyborczą? Na mnie zrobiła kiepskie wrażenie, gdy zobaczyłam jej atakujące PO twitty. Może ma to sens, że każde ugrupowanie walczy o swoje? Niemniej jednak opozycja powinna chyba jednak skoncentrować się na innym, wspólnym wrogu.


Pełna lista kandydatów Lewicy w okręgu 25 jest tu:
Sojusz Lewicy Demokratycznej

Wszystkie listy kandydatów w wyborach parlamentarnych 2019:
Wybory Parlamentarne – listy kandydatów w Gdańsku

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Kandydaci SLD w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25.

Lista nr 3

  1. MACIEJEWSKA Beata Monika
    edukatorka, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  2. BANACH Jolanta Maria
    nauczyciel, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  3. KOWALCZUK Łukasz
    psycholog, zam.Gdynia, członek partii politycznej: Lewica Razem
  4. ŚNIEG Andrzej Stanisław
    inżynier rolnictwa, zam.Pastwa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  5. PIĘKOŚ Michał Rafał
    specjalista bankowości, zam.Sopot, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  6. OCHOCKA Iwona
    przedsiębiorczyni, zam.Knybawa, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  7. STROJNY Olga
    inżynier budowy mostów, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Lewica Razem
  8. GWOŹDŹ Edward Rajmund
    inżynier budownictwa okrętowego maszyny i siłownie okrętowe, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  9. HRYNIEWSKI Wojciech
    programista aplikacji, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Lewica Razem
  10. NOWAK Karolina
    spedytor, zam.Nowa Wioska, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  11. KRÓL Judyta Anna
    pedagog, zam.Pruszcz Gdański, członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna
  12. PACEK Igor
    student, zam.Luzino, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  13. HODERNY Adam Ryszard
    emerytowany oficer sił zbrojnych, zam.Malbork, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  14. GREKULAK Ksenia
    fizjoterapeutka, zam.Sztum, nie należy do partii politycznej
  15. KŁOS Wojciech Jakub
    programista aplikacji, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Lewica Razem
  16. CYGAN Mirosław Wojciech
    nauczyciel – trener, zam.Gdynia, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  17. STAŻEWSKA Anna Ewa
    analityk baz danych, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Lewica Razem
  18. WADLEWSKA Lucyna Beata
    dyrektor handlowy, zam.Pruszcz Gdański, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  19. BYLICA Bartosz
    specjalista do spraw marketingu i handlu, zam.Rotmanka, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  20. MARKIEWICZ Dorota Maria
    magazynier, zam.Pruszcz Gdański, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  21. WICHERT Marcin Krystian
    technik administracji, zam.Starogard Gdański, nie należy do partii politycznej
  22. ŻOCHOWSKA Anna Kazimiera
    adwokat, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  23. SZKUDLAREK Joanna Dorota
    filozof, zam.Gdynia, członek partii politycznej: Lewica Razem
  24. KOPERSKI Romuald Wincenty
    muzyk, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Wszystkie listy kandydatów są tu:
Wybory parlamentarne – listy kandydatów