Koalicja Obywatelska – wyniki w wyborach do Sejmu

Koalicja Obywatelska w wyborach parlamentarnych 2019
w okręgu wyborczym 25.otrzymała najwięcej głosów i otrzymała
6 mandatów

Wyniki poszczególnych kandydatów na liście nr 5

  1. NEUMANN Sławomir Arkadiusz
    25 202 głosy – otrzymał mandat
  2. WAŁĘSA Jarosław Leszek
    61 805 głosów – otrzymał mandat
  3. POMASKA Agnieszka Dominika
    39103 głosy – otrzymała mandat
  4. ADAMOWICZ Piotr
    41 795 głosy – otrzymał mandat
  5. CHMIEL Małgorzata
    13 557 głosów – otrzymała mandat
  6. SARNOWSKI Józef Leon
    3 887 głosów
  7. BOROWCZAK Jerzy Stanisław
    5 491 głosów – otrzymał mandat
  8. WIDZ Piotr
    4 460 głosów
  9. BAUĆ Piotr Paweł
    443 głosy
  10. BAGIŃSKI Piotr Wojciech
    2 540 głosów
  11. WÓJCIK Małgorzata Joanna
    1 505 głosów
  12. GANCAREWICZ Monika Katarzyna
    888 głosów
  13. LISEK Krzysztof
    1 180 głosów
  14. SKONIECZNY Stefan Leon
    2 127 głosów
  15. MICHALSKI Jacek Wojciech
    2 790 głosów
  16. KACPROWICZ Beata Maria
    965 głosów
  17. KULAS Jan Edward
    1 602 głosy
  18. HANDKE-OWSIAK Alicja
    1 081 głosów
  19. CZYŻEWSKA Agata Anna
    1 094 głosy
  20. POBŁOCKA Natalia Zuzanna
    794 głosy
  21. ŚLEDŹ Mariusz
    715 głosów
  22. MAJ Lucyna
    1 080 głosów
  23. REZMEROWSKI Roman Kazimierz
    424 głosy
  24. LIEDER Ewa
    3 956 głosów

Wszystkie listy wyników w wyborach parlamentarnych są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu

Wyniki wyborów do Senatu

 

 

 

Piotr Adamowicz

Piotr Adamowicz
kandydat do sejmu z list Koalicji Obywatelskiej
poz.4 na liście

 

 

 

Dziennikarz, działacz opozycji z czasów PRL. Nie należy do partii politycznych.

Ma swoją stronę na Facebooku:
FB – Piotr Adamowicz
Widnieje także w Wikipedii
Wikipedia – Piotr Adamowicz

Mam wrażenie, że Piotr Adamowicz przez ostatnie lata żył trochę w cieniu swojego zamordowanego brata, Pawła. Choć fakt, że nie działał w polityce, zajmował się dziennikarstwem. Tragicznie wydarzenia ze stycznia tego roku spowodowały, że znalazł się w mediach i pokazał, że jest dobrym, mądrym człowiekiem. Z piękną kartą z czasów słusznie minionych.
Warto się zainteresować.

 

Pełna lista kandydatów Koalicji Obywatelskiej w okręgu 25 jest tu:
Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO . IPL Zieloni

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N, IPL Zieloni

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25.

Lista nr 5

  1. NEUMANN Sławomir Arkadiusz
    ekonomista, zam.Rokocin, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  2. WAŁĘSA Jarosław Leszek
    politolog, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  3. POMASKA Agnieszka Dominika
    politolog, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  4. ADAMOWICZ Piotr
    dziennikarz, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  5. CHMIEL Małgorzata
    inżynier architekt, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  6. SARNOWSKI Józef Leon
    inżynier rolnik, zam.Czernin, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  7. BOROWCZAK Jerzy Stanisław
    technik mechanik, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  8. WIDZ Piotr
    nauczyciel, zam.Kwidzyn, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  9. BAUĆ Piotr Paweł
    nauczyciel akademicki, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Twój Ruch
  10. BAGIŃSKI Piotr Wojciech
    nauczyciel, zam.Sopot, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  11. WÓJCIK Małgorzata Joanna
    architekt, zam.Gdynia, członek partii politycznej: Partia Zieloni
  12. GANCAREWICZ Monika Katarzyna
    ekonomistka, zam.Starogard Gdański, nie należy do partii politycznej
  13. LISEK Krzysztof
    dyplomata, zam.Kłodawa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  14. SKONIECZNY Stefan Leon
    ekonomista, zam.Pruszcz Gdański, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  15. MICHALSKI Jacek Wojciech
    nauczyciel, zam.Nowy Dwór Gdański, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  16. KACPROWICZ Beata Maria
    nauczyciel, zam.Malbork, nie należy do partii politycznej
  17. KULAS Jan Edward
    nauczyciel, zam.Tczew, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  18. HANDKE-OWSIAK Alicja
    przedsiębiorca, zam.Tczew, nie należy do partii politycznej
  19. CZYŻEWSKA Agata Anna
    studentka, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  20. POBŁOCKA Natalia Zuzanna
    mgr inż. architekt, zam.Sopot, członek partii politycznej: Nowoczesna
  21. ŚLEDŹ Mariusz
    nauczyciel, zam.Małe Walichnowy, nie należy do partii politycznej
  22. MAJ Lucyna
    pielęgniarka, zam.Prabuty, nie należy do partii politycznej
  23. REZMEROWSKI Roman Kazimierz
    mgr inż. rolnictwa, zam.Turze, nie należy do partii politycznej
  24. LIEDER Ewa
    ekonomistka, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Nowoczesna

 

Wszystkie listy kandydatów są tu:
Wybory parlamentarne – listy kandydatów