Konfederacja – wyniki w wyborach do Sejmu

Konfederacja Wolność i Niepodległość w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25 otrzymała 1 mandat.

Wyniki poszczególnych kandydatów na liście nr 4:

  1. URBANIAK Michał Piotr
    14 918 głosów – otrzymał mandat
  2. PRUŚ Sylwester Zbigniew
    6 126 głosów
  3. MOJZESOWICZ Wojciech
    661 głosów
  4. ZABOROWSKI Arkadiusz
    1 412 głosów
  5. WELKA Michał
    843 głosy
  6. OCHAŁ Andrzej
    1 234 głosy
  7. WYSOKIŃSKA Monika Agnieszka
    1 168 głosów
  8. RABĘDA Krzysztof
    827 głosy
  9. CZARNECKA Anna
    1 384 głosy
  10. PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz
    294 głosy
  11. PAPROCKA Małgorzata Maria
    382 głosy
  12. PIASECKA Dorota Magdalena
    451 głosów
  13. PASZKO Dagmara
    548 głosów
  14. LABUDA Katarzyna
    745 głosów
  15. SEREDYŃSKI Konrad Bartłomiej
    365 głosów
  16. BRODNICKA Kamila Kinga
    294 głosy
  17. FALIŃSKA Urszula
    175 głosów
  18. LANDOWSKA Agnieszka Monika
    289 głosów
  19. SZABLEWSKA Joanna Maria
    231 głosów
  20. WILK Piotr Jerzy
    2 008 głosów
  21. ADAMOWICZ Emilia Regina
    1 284 głosy
  22. CHOJNACKA Izabela Anna
    528 głosów
  23. STĘPKOWSKI Adrian
    489 głosów
  24. KRZYWKOWSKI Marcin Piotr
    1 487 głosów

Wszystkie listy wyników w wyborach parlamentarnych są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu

Wyniki wyborów do Senatu

 

Michał Urbaniak

Michał Urbaniak
kandydat do sejmu z list Konfederacji
poz.1 na liście nr 4

 

Należy do Ruchu Narodowego – jest prezesem struktur tego ugrupowania w województwie pomorskim.

Jest na Facebooku:
FB – Michał Urbaniak
Aktywny także na Twitterze
TT Michał Urbaniak


W majowych wyborach do europarlamentu Michał Urbaniak uzyskał 5170 głosów. Cała Konfederacja (wspólnie z Braunem i Liroyem) uzyskała w województwie pomorskim wynik 4,01%.
W wyborach parlamentarnych inne są granice okręgów, więc trudno przekładać to na prognozę wyborczą, choć ja sama bardzo sceptycznie podchodzę do wyniku Konfederacji w naszym okręgu.

Pełna lista kandydatów Konfederacji w okręgu 25 jest tu:
Konfederacja Wolność i Niepodległość

Wszystkie listy kandydatów w wyborach parlamentarnych 2019:
Wybory Parlamentarne – listy kandydatów w Gdańsku

Wybory parlamentarne – listy kandydatów w Gdańsku

W okręgu nr  25 w wyborach parlamentarnych 2019 zarejestrowanych jest 5 komitetów wyborczych:

  1. Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    czyli Koalicja Polska: PSL + Kukiz’15
  2. Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    czyli Zjednoczona Prawica: PiS + SP + Porozumienie
  3. Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
    czyli SLD + Wiosna + Razem
  4. Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość
    czyli Korwin + RN
  5. Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO . N, IPL Zieloni
    czyli PO + .Nowoczesna + Inicjatywa Polska + Zieloni

Linki w nazwie komitetu prowadzą do listy kandydatów.

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Kandydaci Konfederacji Wolność i Niepodległość w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25.

Lista nr 4

  1. URBANIAK Michał Piotr
    przedsiębiorca, zam.Mosty, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  2. PRUŚ Sylwester Zbigniew
    fizyk, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Korwin
  3. MOJZESOWICZ Wojciech
    rolnik, zam.Gogolinek, nie należy do partii politycznej
  4. ZABOROWSKI Arkadiusz
    technik rolnik, zam.Skarszewy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  5. WELKA Michał
    inżynier elektryk, zam.Gdynia, nie należy do partii politycznej
  6. OCHAŁ Andrzej
    technik ochrony mienia, zam.Prabuty, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  7. WYSOKIŃSKA Monika Agnieszka
    rolnik, zam.Ustka, nie należy do partii politycznej
  8. RABĘDA Krzysztof
    logistyk, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Korwin
  9. CZARNECKA Anna
    przedsiębiorca, zam.Juszkowo, nie należy do partii politycznej
  10. PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz
    dyrektor operacyjny, zam.Sopot, nie należy do partii politycznej
  11. PAPROCKA Małgorzata Maria
    aktorka, zam.Gdynia, nie należy do partii politycznej
  12. PIASECKA Dorota Magdalena
    architekt, zam.Sopot, nie należy do partii politycznej
  13. PASZKO Dagmara
    urzędnik, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  14. LABUDA Katarzyna
    technik ekonomista, zam.Amalka, nie należy do partii politycznej
  15. SEREDYŃSKI Konrad Bartłomiej
    technik elektronik, zam.Drzewina, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  16. BRODNICKA Kamila Kinga
    specjalista w dziale zakupów, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Korwin
  17. FALIŃSKA Urszula
    emeryt, zam.Gdynia, nie należy do partii politycznej
  18. LANDOWSKA Agnieszka Monika
    muzealnik, zam.Rumia, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  19. SZABLEWSKA Joanna Maria
    grafik komputerowy, zam.Rumianek, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  20. WILK Piotr Jerzy
    specjalista kontroli jakości, zam.Starogard Gdański, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  21. ADAMOWICZ Emilia Regina
    pedagog, zam.Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
  22. CHOJNACKA Izabela Anna
    pracownik socjalny, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  23. STĘPKOWSKI Adrian
    inżynier ds. projektowania oprogramowania, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Korwin
  24. KRZYWKOWSKI Marcin Piotr
    naukowiec, zam.Tczew, członek partii politycznej: Korwin

 

Wszystkie listy kandydatów są tu:
Wybory parlamentarne – listy kandydatów