PSL – wyniki wyborów do Sejmu

PSL w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25. wprawdzie przekroczył próg wyborczy, ale mandatu nie dostał.

Wyniki kandydatów na liście nr 1

  1. KOBYLARZ Andrzej Sławomir
    7 463 głosy
  2. TRAWICKI Krzysztof Gabriel
    5 310 głosów
  3. PAWŁOWSKA Maria Urszula
    2 774 głosy
  4. KUCHAREK Adam Antoni
    1 199 głosów
  5. KACZYŃSKI Leszek Józef
    1 057 głosów
  6. SARNOWSKI Wojciech Ireneusz
    1 400 głosów
  7. BIERNACKI Paweł Piotr
    1 227 głosów
  8. CYMERYS Wojciech
    646 głosów
  9. TUSK Lucyna Maria
    1 022 głosy
  10. NOWAK Bartosz Kazimierz
    1 035 głosów
  11. DASZKIEWICZ Maria Jolanta
    830 głosów
  12. KŁOS Małgorzata Maria
    991 głosów
  13. WERONIECKI Bartosz Szymon
    992 głosy
  14. GRAHN Marianna
    228 głosów
  15. MICHALAK Leszek
    374 głosy
  16. KAMIŃSKI Paweł
    664 głosy
  17. DOMBROWSKA-GRUBBA Beata Agnieszka
    571 głosów
  18. HOŁUBOWSKI Bartosz Rafał
    237 głosów
  19. RYBAKOWSKA Małgorzata
    336 głosów
  20. MŁOT Andrzej
    545 głosów
  21. PASZEK Krystyna
    447 głosów
  22. DĄBEK-STOBIERSKA Janina Maria
    211 głosów
  23. GRAJOSZEK Zbigniew Mariusz
    226 głosów
  24. DORNIAK Tomasz
    1 438 głosów

Wszystkie listy wyników w wyborach parlamentarnych są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu

Wyniki wyborów do Senatu

 

 

SLD – wyniki w wyborach do Sejmu

SLD w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25 otrzymał 1 mandat.

Wyniki poszczególnych kandydatów na liście nr 3

  1. MACIEJEWSKA Beata Monika
    23 319 głosów – otrzymała mandat
  2. BANACH Jolanta Maria
    22 485 głosów
  3. KOWALCZUK Łukasz
    2 873 głosy
  4. ŚNIEG Andrzej Stanisław
    4 211 głosów
  5. PIĘKOŚ Michał Rafał
    2 578 głosów
  6. OCHOCKA Iwona
    2 885 głosów
  7. STROJNY Olga
    2 026 głosów
  8. GWOŹDŹ Edward Rajmund
    468 głosów
  9. HRYNIEWSKI Wojciech
    739 głosów
  10. NOWAK Karolina
    1 460 głosów
  11. KRÓL Judyta Anna
    990 głosów
  12. PACEK Igor
    543 głosy
  13. HODERNY Adam Ryszard
    917 głosów
  14. GREKULAK Ksenia
    512 głosów
  15. KŁOS Wojciech Jakub
    529 głosów
  16. CYGAN Mirosław Wojciech
    429 głosów
  17. STAŻEWSKA Anna Ewa
    462 głosy
  18. WADLEWSKA Lucyna Beata
    241 głosów
  19. BYLICA Bartosz
    266 głosów
  20. MARKIEWICZ Dorota Maria
    455 głosów
  21. WICHERT Marcin Krystian
    466 głosów
  22. ŻOCHOWSKA Anna Kazimiera
    502 głosy
  23. SZKUDLAREK Joanna Dorota
    932 głosy
  24. KOPERSKI Romuald Wincenty
    942 głosów

Wszystkie listy wyników w wyborach parlamentarnych są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu

Wyniki wyborów do Senatu

 

Konfederacja – wyniki w wyborach do Sejmu

Konfederacja Wolność i Niepodległość w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25 otrzymała 1 mandat.

Wyniki poszczególnych kandydatów na liście nr 4:

  1. URBANIAK Michał Piotr
    14 918 głosów – otrzymał mandat
  2. PRUŚ Sylwester Zbigniew
    6 126 głosów
  3. MOJZESOWICZ Wojciech
    661 głosów
  4. ZABOROWSKI Arkadiusz
    1 412 głosów
  5. WELKA Michał
    843 głosy
  6. OCHAŁ Andrzej
    1 234 głosy
  7. WYSOKIŃSKA Monika Agnieszka
    1 168 głosów
  8. RABĘDA Krzysztof
    827 głosy
  9. CZARNECKA Anna
    1 384 głosy
  10. PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz
    294 głosy
  11. PAPROCKA Małgorzata Maria
    382 głosy
  12. PIASECKA Dorota Magdalena
    451 głosów
  13. PASZKO Dagmara
    548 głosów
  14. LABUDA Katarzyna
    745 głosów
  15. SEREDYŃSKI Konrad Bartłomiej
    365 głosów
  16. BRODNICKA Kamila Kinga
    294 głosy
  17. FALIŃSKA Urszula
    175 głosów
  18. LANDOWSKA Agnieszka Monika
    289 głosów
  19. SZABLEWSKA Joanna Maria
    231 głosów
  20. WILK Piotr Jerzy
    2 008 głosów
  21. ADAMOWICZ Emilia Regina
    1 284 głosy
  22. CHOJNACKA Izabela Anna
    528 głosów
  23. STĘPKOWSKI Adrian
    489 głosów
  24. KRZYWKOWSKI Marcin Piotr
    1 487 głosów

Wszystkie listy wyników w wyborach parlamentarnych są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu

Wyniki wyborów do Senatu

 

PiS – wyniki w wyborach do Sejmu

PiS w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25.zdobył 4 mandaty

Wyniki poszczególnych kandydatów na liście nr 2

  1. SELLIN Jarosław Daniel
    29 834 głosy – otrzymał mandat
  2. PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej
    89 384 głosy – otrzymał mandat
  3. ŻEBROWSKI Arwid Marek
    7 304 głosy
  4. KILIAN Jan
    7 110 głosów
  5. CYMAŃSKI Tadeusz
    8 019 głosów – otrzymał mandat
  6. SMOLIŃSKI Kazimierz
    10 993 głosy – otrzymał mandat
  7. RABENDA Karol Kazimierz
    1 647 głosów
  8. CELMER Sylwia Agnieszka
    1 755 głosów
  9. KORALEWSKI Kazimierz Marian
    739 głosów
  10. RAKOWSKI Tomasz Jędrzej
    990 głosów
  11. PETKOWSKI Paweł Piotr
    532 głosy
  12. KEMPA Anna Magdalena
    1 834 głosy
  13. SULEWSKA Katarzyna Joanna
    927 głosów
  14. WIECZOREK Jan Antoni
    535 głosów
  15. GÓRNIAK Sonia Anna
    7 60 głosów
  16. WITTNER Marcin Daniel
    606 głosów
  17. STOLC Grażyna Jadwiga
    660 głosy
  18. CABAJ Joanna Dorota
    1 388 głosów
  19. JASIŃSKI Mirosław
    416 głosów
  20. WAŃCZYK-KULPIŃSKA Katarzyna Maria
    298 głosów
  21. BROŻEK Anna, ekonomista
    1 005 głosów
  22. IMIANOWSKA Barbara
    370 głosów
  23. STANKIEWICZ Filip Andrzej
    504 głosy
  24. RACZAK Grzegorz
    2 143 głosów

Wszystkie listy wyników w wyborach parlamentarnych są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu

Wyniki wyborów do Senatu

 

Koalicja Obywatelska – wyniki w wyborach do Sejmu

Koalicja Obywatelska w wyborach parlamentarnych 2019
w okręgu wyborczym 25.otrzymała najwięcej głosów i otrzymała
6 mandatów

Wyniki poszczególnych kandydatów na liście nr 5

  1. NEUMANN Sławomir Arkadiusz
    25 202 głosy – otrzymał mandat
  2. WAŁĘSA Jarosław Leszek
    61 805 głosów – otrzymał mandat
  3. POMASKA Agnieszka Dominika
    39103 głosy – otrzymała mandat
  4. ADAMOWICZ Piotr
    41 795 głosy – otrzymał mandat
  5. CHMIEL Małgorzata
    13 557 głosów – otrzymała mandat
  6. SARNOWSKI Józef Leon
    3 887 głosów
  7. BOROWCZAK Jerzy Stanisław
    5 491 głosów – otrzymał mandat
  8. WIDZ Piotr
    4 460 głosów
  9. BAUĆ Piotr Paweł
    443 głosy
  10. BAGIŃSKI Piotr Wojciech
    2 540 głosów
  11. WÓJCIK Małgorzata Joanna
    1 505 głosów
  12. GANCAREWICZ Monika Katarzyna
    888 głosów
  13. LISEK Krzysztof
    1 180 głosów
  14. SKONIECZNY Stefan Leon
    2 127 głosów
  15. MICHALSKI Jacek Wojciech
    2 790 głosów
  16. KACPROWICZ Beata Maria
    965 głosów
  17. KULAS Jan Edward
    1 602 głosy
  18. HANDKE-OWSIAK Alicja
    1 081 głosów
  19. CZYŻEWSKA Agata Anna
    1 094 głosy
  20. POBŁOCKA Natalia Zuzanna
    794 głosy
  21. ŚLEDŹ Mariusz
    715 głosów
  22. MAJ Lucyna
    1 080 głosów
  23. REZMEROWSKI Roman Kazimierz
    424 głosy
  24. LIEDER Ewa
    3 956 głosów

Wszystkie listy wyników w wyborach parlamentarnych są tu:

Wyniki wyborów do Sejmu

Wyniki wyborów do Senatu

 

 

 

Wyniki wyborów do Sejmu

W okręgu nr 25 w wyborach parlamentarnych 2019 poszczególne komitety wyborcze uzyskały następujące wyniki:

  1. Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    31 203 głosy (5,9%) -bez mandatu
    kliknij w link aby zobaczyć wyniki poszczególnych kandydatów
  2. Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    169 573 głosów (32,1%) -4 mandaty
    kliknij w link aby zobaczyć wyniki poszczególnych kandydatów
  3. Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
    71 236 głosów (13,47%) – 1 mandat
    kliknij w link aby zobaczyć wyniki poszczególnych kandydatów
  4. Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość
    38 153 głosy (7,21%) – 1 mandat
    kliknij w link aby zobaczyć wyniki poszczególnych kandydatów
  5. Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO . N, IPL Zieloni
    218 484 głosy (41,31%) -6 mandatów
    kliknij w link aby zobaczyć wyniki poszczególnych kandydatów

 

Wyniki wyborów do Senatu

W wyborach parlamentarnych 13 października w okręgu wyborczym nr 65 (m.Gdańsk i Sopot) :

  1. Borusewicz Bogdan
    151 424 głosy (70,05%)
  2. Gwiazda Anna
    64 729 głosów (29,95%)

Widoczne są tu wyniki z 176 z 219 (80,37%) obwodowych komisji wyborczych . Po publikacji kolejnych wyników przez PKW – zaktualizuję dane, ale wyraźnie już widać, że Bogdan Borusewicz utrzymał swój mandat senatorski.

 

Kandydaci do Senatu w Gdańsku

W okręgu 65 (miasto Gdańsk i miasto Sopot) w wyborach parlamentarnych 2019 zarejestrowano 2 kandydatów:

  1. BORUSEWICZ Bogdan Michał
    historyk, zam.Gdańsk, zgłoszony przez KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
  2. GWIAZDA Anna Teresa
    architekt, zam.Gdańsk, zgłoszona przez KW Prawo i Sprawiedliwość

Do Sejmu kandydują:

Listy kandydatów do  Sejmu

 

Małgorzata Wójcik

Małgorzata Wójcik
kandydatka do sejmu z list Koalicji Obywatelskiej
Lista nr 5 poz.11

 

 

 

Członek partii Zieloni
Ma swoją stronę na Facebooku:
FB – Małgorzata Wójcik

Działaczka ruchów proekologicznych i obywatelskich, jest w kierownictwie partii Zieloni.
Osobiście mam wrażenie, że jest bardzo sympatyczna i budzi zaufanie. Trzymam kciuki.

 

Pełna lista kandydatów Koalicji Obywatelskiej w okręgu 25 jest tu:
Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N, IPL Zieloni

 

Wybory parlamentarne – listy kandydatów w Gdańsku

W okręgu nr  25 w wyborach parlamentarnych 2019 zarejestrowanych jest 5 komitetów wyborczych:

  1. Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    czyli Koalicja Polska: PSL + Kukiz’15
  2. Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    czyli Zjednoczona Prawica: PiS + SP + Porozumienie
  3. Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
    czyli SLD + Wiosna + Razem
  4. Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość
    czyli Korwin + RN
  5. Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO . N, IPL Zieloni
    czyli PO + .Nowoczesna + Inicjatywa Polska + Zieloni

Linki w nazwie komitetu prowadzą do listy kandydatów.