Kandydaci PiS do Rady Miasta Gdańska w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024r. otrzymali:
Okręg 1
-
- SKIBA Andrzej Marcin, otrzymał mandat,3955 głosów – 18,63%
- JANKOWSKI Aleksander Maciej, 2 otrzymał mandat,644 głosy – 3,03%
- BELICKI Wiktor Jan, nie otrzymał mandatu, 591 głosy – 2,78%
- TRZECIAK Artur, nie otrzymał mandatu, 173 głosy – 0,81%
- ŁUKASZEWSKA Krystyna, nie otrzymała mandatu, 107 głosów – 0,50%
- KISIEL Barbara Joanna, nie otrzymała mandatu, 70 głosy – 0,33%
- NOWAK Paulina Marta, nie otrzymała mandatu, 277 głosów – 1,30%
- SKIBA Andrzej Marcin, otrzymał mandat,3955 głosów – 18,63%
Okręg 2
-
- RAKOWSKI Tomasz Jędrzej, otrzymał mandat,4155 głosów – 9,85%
- MAJEWSKI Przemysław Tomasz, otrzymał mandat,2222 głosy – 5,27%
- KRASULA Alicja Zuzanna, nie otrzymała mandatu, 684 głosy – 1,62%
- KEMPIŃSKI Piotr Ryszard, nie otrzymał mandatu, 146 głosów – 0,35%
- KWIATKOWSKA Jolanta, nie otrzymała mandatu, 228 głosów – 0,54%
- KASZUBOWSKI Paweł, nie otrzymał mandatu, 109 głosów – 0,26%
- LACHOWSKI Piotr Leszek, nie otrzymał mandatu, 683 głosy – 1,62%
- JASZEWSKA Beata Maria, nie otrzymała mandatu, 150 głosy – 0,36%
- KORDA Jagoda, nie otrzymała mandatu, 56 głosów – 0,13%
- ŁUSIAK Ryszard, nie otrzymał mandatu, 244 głosy – 0,58%
- RAKOWSKI Tomasz Jędrzej, otrzymał mandat,4155 głosów – 9,85%
Okręg 3
-
- GIERSZEWSKI Piotr, otrzymał mandat,3216 głosów – 9,56%
- NAWROCKI Daniel Kryspin, nie otrzymał mandatu, 1117 głosów – 3,32%
- KULIŃSKI Wojciech Andrzej, nie otrzymał mandatu, 128 głosów – 0,38%
- KOŚCIELSKA Mirosława, nie otrzymała mandatu, 116 głosów – 0,34%
- MIŚ Krzysztof Adam, nie otrzymał mandatu, 662 głosy – 1,97%
- LASOTA-KAŹMIERSKA Elżbieta, nie otrzymała mandatu, 94 głosy – 0,28%
- SZRYTER Jolanta Wiesława, nie otrzymała mandatu, 48 głosów – 0,14%
- MALAK Przemysław Dawid, nie otrzymał mandatu, 962 głosy – 2,86%
- GIERSZEWSKI Piotr, otrzymał mandat,3216 głosów – 9,56%
Okręg 4
-
- RABENDA Karol Kazimierz, otrzymał mandat,2408 głosów – 9,77%
- KOTECKI Mateusz Jan, nie otrzymał mandatu, 947 głosów – 3,84%
- PLEWA Romuald Stanisław, nie otrzymał mandatu, 245 głosów – 0,99%
- TABAKA Małgorzata Teresa, nie otrzymała mandatu, 128 głosów – 0,52%
- PRZYBYŁOWSKA Krystyna Maria, nie otrzymała mandatu, 179 głosów – 0,73%
- STEMPEL Joanna, nie otrzymała mandatu, 70 głosy – 0,28%
- PIASECKI Sebastian, nie otrzymał mandatu, 1258 głosów – 5,10%
- RABENDA Karol Kazimierz, otrzymał mandat,2408 głosów – 9,77%
Okręg 5
-
- IMIANOWSKA Barbara, otrzymała mandat,4269 głosów – 14,95%
- WIECKI Krzysztof Józef, nie otrzymał mandatu, 936 głosów – 3,28%
- LEWKO Przemysław Eugeniusz, nie otrzymał mandatu, 388 głosów – 1,36%
- ZIELENIEWSKA Elżbieta, nie otrzymała mandatu, 259 głosów – 0,91%
- MELLER Marek, nie otrzymał mandatu, 255 głosów – 0,89%
- MNICHOWICZ Ines Maria, nie otrzymała mandatu, 76 głosów – 0,27%
- BUTAJŁO Benedykt, nie otrzymał mandatu, 103 głosy – 0,36%
- IMIANOWSKA Barbara, otrzymała mandat,4269 głosów – 14,95%
Okręg 6
-
- KORALEWSKI Kazimierz Marian, otrzymał mandat,3003 głosy – 10,98%
- ADAMCZUK Michał, nie otrzymał mandatu, 830 głosy – 3,03%
- SULEWSKA Katarzyna Joanna, nie otrzymał mandatu,0 głosów – 0%
- FRYZA Stanisław Łukasz, nie otrzymał mandatu, 76 głosów – 0,28%
- ESDEN-TEMPSKI Stanisław Andrzej, nie otrzymał mandatu, 42 głosy – 0,15%
- BRŰGGEMANN Małgorzata Maria, nie otrzymała mandatu, 35 głosów – 0,13%
- DRZEWIECKA Maja Joanna, nie otrzymała mandatu, 545 głosów – 1,99%
- KORALEWSKI Kazimierz Marian, otrzymał mandat,3003 głosy – 10,98%
Wyniki wszystkich list do Rady Miasta Gdańska są tu:
Rada Miasta Gdańska – wyniki wyborów samorządowych 2024