Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Kandydaci Konfederacji Wolność i Niepodległość w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25.

Lista nr 4

  1. URBANIAK Michał Piotr
    przedsiębiorca, zam.Mosty, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  2. PRUŚ Sylwester Zbigniew
    fizyk, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Korwin
  3. MOJZESOWICZ Wojciech
    rolnik, zam.Gogolinek, nie należy do partii politycznej
  4. ZABOROWSKI Arkadiusz
    technik rolnik, zam.Skarszewy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  5. WELKA Michał
    inżynier elektryk, zam.Gdynia, nie należy do partii politycznej
  6. OCHAŁ Andrzej
    technik ochrony mienia, zam.Prabuty, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  7. WYSOKIŃSKA Monika Agnieszka
    rolnik, zam.Ustka, nie należy do partii politycznej
  8. RABĘDA Krzysztof
    logistyk, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Korwin
  9. CZARNECKA Anna
    przedsiębiorca, zam.Juszkowo, nie należy do partii politycznej
  10. PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz
    dyrektor operacyjny, zam.Sopot, nie należy do partii politycznej
  11. PAPROCKA Małgorzata Maria
    aktorka, zam.Gdynia, nie należy do partii politycznej
  12. PIASECKA Dorota Magdalena
    architekt, zam.Sopot, nie należy do partii politycznej
  13. PASZKO Dagmara
    urzędnik, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  14. LABUDA Katarzyna
    technik ekonomista, zam.Amalka, nie należy do partii politycznej
  15. SEREDYŃSKI Konrad Bartłomiej
    technik elektronik, zam.Drzewina, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  16. BRODNICKA Kamila Kinga
    specjalista w dziale zakupów, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Korwin
  17. FALIŃSKA Urszula
    emeryt, zam.Gdynia, nie należy do partii politycznej
  18. LANDOWSKA Agnieszka Monika
    muzealnik, zam.Rumia, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  19. SZABLEWSKA Joanna Maria
    grafik komputerowy, zam.Rumianek, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  20. WILK Piotr Jerzy
    specjalista kontroli jakości, zam.Starogard Gdański, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  21. ADAMOWICZ Emilia Regina
    pedagog, zam.Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
  22. CHOJNACKA Izabela Anna
    pracownik socjalny, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  23. STĘPKOWSKI Adrian
    inżynier ds. projektowania oprogramowania, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Korwin
  24. KRZYWKOWSKI Marcin Piotr
    naukowiec, zam.Tczew, członek partii politycznej: Korwin

 

Wszystkie listy kandydatów są tu:
Wybory parlamentarne – listy kandydatów

 

Dodaj komentarz