Koalicja Obywatelska – wyniki wyborów do Sejmiku Pomorskiego

Wyniki kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmiku Województwa Pomorskiego w wyborach samorządowych 2024
w okręgu nr 3 – miasto Gdańsk.

    1. STRUK Mieczysław Emil, otrzymał mandat, 39799 głosów, 22,40%
    2. BORUSEWICZ Kinga Rozalia, otrzymała mandat, 19648 głosów, 11,06%
    3. RYŚ Przemysław, otrzymał mandat, 16417 głosów, 9,24%
    4. ZYCH-CISOŃ Hanna Maria, nie otrzymała mandatu, 2752 głosy, 1,55%
    5. BENDYKOWSKI Jacek Karol, nie otrzymał mandatu, 3370 głosów, 1,90%
    6. DUNAJEWSKA Beata Elżbieta, otrzymała mandat, 5813 głosy, 3,27%
    7. STASIŃSKI Marcin, nie otrzymał mandatu, 1347 głosów, 0,76%
    8. FILIPOWICZ Paulina, otrzymała mandat, 9536 głosów, 5,37%

Wszystkie listy kandydatów do  Sejmiku Pomorskiego są tu:
Wyniki kandydatów do Sejmiku Pomorskiego

Lewica – wyniki wyborów do Sejmiku Pomorskiego

Wyniki kandydatów Lewicy do Sejmiku Województwa Pomorskiego w wyborach samorządowych 2024
w okręgu nr 3 – miasto Gdańsk.

    1. GRACZYK Ewa Elżbieta, nie otrzymała mandatu, 6637 głosów, 3,73%
    2. ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof Włodzimierz, nie otrzymał mandatu, 903 głosy, 0,51%
    3. MARKOWSKI Bartosz, nie otrzymał mandatu, 989 głosów, 0,56%
    4. KUŹNIEWSKA Beata Anna, nie otrzymała mandatu, 1050 głosów, 0,59%
    5. WĘGRZYN Szymon, nie otrzymał mandatu, 334 głosy, 0,19%
    6. PAWŁOWSKI Piotr Seweryn, nie otrzymał mandatu, 533 głosy, 0,30%
    7. MAJEK Weronika Irena, nie otrzymała mandatu, 938 głosów, 0,53%
    8. WOJCIECHOWICZ Michał Rafał, nie otrzymał mandatu, 339 głosów, 0,19%

Wszystkie listy kandydatów do  Sejmiku Pomorskiego są tu:
Wyniki kandydatów do Sejmiku Pomorskiego

Trzecia Droga – wyniki wyborów do Sejmiku Pomorskiego

Wyniki kandydatów Trzeciej Drogi do Sejmiku Województwa Pomorskiego w wyborach samorządowych 2024
w okręgu nr 3 – miasto Gdańsk.

    1. KOPEĆ Łukasz, nie otrzymał mandatu, 5064 głosy, 2,85%
    2. SIEMIONEK-LEPCZYŃSKA Anna Maria, nie otrzymała mandatu, 1624 głosy, 0,91%
    3. RYBAKOWSKA Małgorzata, nie otrzymała mandatu, 1344 głosy, 0,76%
    4. GRZANKA Mikołaj Stefan, nie otrzymał mandatu, 585 głosów, 0,33%
    5. BORYSEWICZ Filip Henryk, nie otrzymał mandatu, 779 głosów, 0,44%
    6. DOMBROWSKA-GRUBBA Beata Agnieszka, nie otrzymała mandatu, 430 głosów, 0,24%
    7. KLINDER Damian Leszek, nie otrzymał mandatu, 279 głosów, 0,16%
    8. ADAMOWICZ Anna Lucyna, nie otrzymała mandatu, 1552 głosy, 0,87%

Wyniki wszystkich kandydatów do  Sejmiku Pomorskiego są tu:
Wyniki kandydatów do Sejmiku Pomorskiego

Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy – wyniki wyborów do Sejmiku Pomorskiego

Wyniki kandydatów Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców w wyborach do Sejmiku Województwa Pomorskiego w wyborach samorządowych 2024
w okręgu nr 3 – miasto Gdańsk.

    1. WELKA Michał, nie otrzymał mandatu, 5175 głosów, 2,91%
    2. KNOBLAUCH Wawrzyniec Marek, nie otrzymał mandatu, 310 głosów, 0,17%
    3. FLISIKOWSKA Katarzyna Agnieszka, nie otrzymała mandatu, 1059 głosów, 0,60%
    4. STANKIEWICZ Filip Andrzej, nie otrzymał mandatu, 501 głosy, 0,28%
    5. PIASECKA Dorota Magdalena, nie otrzymała mandatu, 598 głosów, 0,34%
    6. FRANCKIEWICZ Jan, nie otrzymał mandatu, 141 głosy, 0,08%
    7. DERESZ Małgorzata, nie otrzymała mandatu, 449 głosów, 0,25%
    8. FREDRICH Piotr, nie otrzymał mandatu, 324 głosy, 0,18%

Wyniki wszystkich kandydatów do  Sejmiku Pomorskiego są tu:
Listy kandydatów do Sejmiku Pomorskiego

 

PiS – wyniki w wyborach do Sejmiku Pomorskiego

Wyniki kandydatów PiS do Sejmiku Województwa Pomorskiego w wyborach samorządowych 2024
w okręgu nr 3 – miasto Gdańsk.

    1. NITEK-PŁAŻYŃSKA Natalia, otrzymała mandat, 33435 głosów, 18,82%
    2. GUZIKIEWICZ Karol Roman, nie otrzymał mandatu, 2679 głosów, 1,51%
    3. PRZYBOROWICZ Mirosław, nie otrzymał mandatu, 529 głosów, 0,30%
    4. KORDEK Andrzej Antoni,  nie otrzymał mandatu, 338 głosów, 0,19%
    5. KACZMAREK Barbara, nie otrzymała mandatu, 581 głosy, 0,33%
    6. KOMOROWSKI Jerzy, nie otrzymał mandatu, 267 głosów, 0,15%
    7. BROŻEK Anna, nie otrzymała mandatu, 417 głosów, 0,23%
    8. AHUJA Sunil, nie otrzymał mandatu, 1025 głosów, 0,58%

Wszystkie listy kandydatów do  Sejmiku Pomorskiego są tu:
Wyniki wyborów do Sejmiku Pomorskiego

 

KW Związku Słowiańskiego – wyniki wyborów do Rady Miasta Gdańska

Wyniki kandydatów KW Związku Słowiańskiego do Rady Miasta Gdańska w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024r.

Okręg 1

    1. ZIEMBIŃSKI Sławomir Czesław,  nie otrzymał mandatu, 34 głosy – 0,16%
    2. BREIER Barbara Jolanta,  nie otrzymała mandatu, 6 głosów – 0,03%
    3. LEW-OSTIK KOSTROWICKA Helena,  nie otrzymała mandatu, 7 głosów – 0,03%
    4. GIEBLER Anna Lidia,  nie otrzymała mandatu, 4 głosy – 0,02%
    5. CZAJKOWSKI Ryszard Stanisław,  nie otrzymał mandatu, 2 głosy – 0,01%
    6. KOZŁOWSKI Jerzy,  nie otrzymał mandatu, 1 głos – 0,00%
    7. BABIŃSKI Piotr Maciej,  nie otrzymał mandatu, 15 głosów – 0,07%

Wyniki wszystkich list do Rady Miasta Gdańska są tu:
Rada Miasta Gdańska – wyniki wyborów samorządowych 2024

KKW Społeczny Gdańsk – wyniki wyborów do Rady Miasta Gdańska

Wyniki kandydatów KKW Społeczny Gdańsk do Rady Miasta Gdańska w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024r.

Okręg 1

    1. SOBAŃSKA Joanna Małgorzata,  nie otrzymała mandatu, 263 głosy – 1,24%
    2. KACZYŃSKI Konrad,  nie otrzymał mandatu, 44 głosy – 0,21%
    3. KWAPISIEWICZ Aleksandra Weronika,  nie otrzymała mandatu, 31 głosy – 0,15%
    4. KARWOWSKI Krzysztof,  nie otrzymał mandatu, 33 głosy – 0,16%
    5. KAJKA Agnieszka,  nie otrzymała mandatu, 62 głosy – 0,29%

Okręg 2

    1. GAVLAS Aleksandr,  nie otrzymał mandatu, 268 głosów – 0,64%
    2. REMBIEWSKA Karina Ewa,  nie otrzymała mandatu, 226 głosów – 0,54%
    3. JAŚKIEWICZ Michał Paweł,  nie otrzymał mandatu, 207 głosów – 0,49%
    4. KUCZMARA Daria Joanna,  nie otrzymała mandatu, 58 głosów – 0,14%
    5. GRUSZCZYŃSKI Aleksander Henryk,  nie otrzymał mandatu, 129 głosów – 0,31%
    6. ŚWIECH Olga Katarzyna,  nie otrzymała mandatu, 76 głosów – 0,18%
    7. PIĄTKOWSKI Mateusz Michał,  nie otrzymał mandatu, 35 głosów – 0,08%
    8. GRZYMAŁA Natalia Małgorzata,  nie otrzymała mandatu, 404 głosy – 0,96%

Okręg 3

    1. KOZAKIEWICZ Robert Kristian,  nie otrzymał mandatu, 302 głosy – 0,90%
    2. STROJNY Olga,  nie otrzymała mandatu, 331 głosy – 0,98%
    3. HRYNIEWSKI Wojciech,  nie otrzymał mandatu, 56 głosów – 0,17%
    4. FALBA Marta Katarzyna,  nie otrzymała mandatu, 67 głosów – 0,20%
    5. TURONEK Teodor Jan,  nie otrzymał mandatu, 25 głosów – 0,07%
    6. MARKOWSKA Joanna,  nie otrzymała mandatu, 69 głosów – 0,21%
    7. KOWALEWSKA Milena,  nie otrzymała mandatu, 66 głosów – 0,20%

Okręg 4

    1. WĄSOWSKA-TELĘGA Agnieszka,  nie otrzymał mandatu, 523 głosy – 2,12%
    2. WASILCZUK Filip Aleksander,  nie otrzymał mandatu, 77 głosów – 0,31%
    3. CISZEK Olga Marta,  nie otrzymała mandatu, 58 głosów – 0,24%
    4. KWAPISIEWICZ Krzysztof Daniel,  nie otrzymał mandatu, 89 głosów – 0,36%
    5. WIŚNIEWSKA Janina,  nie otrzymała mandatu, 234 głosy – 0,95%

Okręg 5

    1. SZCZEPAŃSKI Adam Aleksander,  nie otrzymał mandatu, 686 głosów – 2,40%
    2. WESSEL Magdalena Karolina,  nie otrzymała mandatu, 200 głosy – 0,70%
    3. DZIERGAS Michał Piotr,  nie otrzymał mandatu, 41 głosy – 0,14%
    4. STAŻEWSKA Anna Ewa,  nie otrzymałamandatu, 57 głosów – 0,20%
    5. TOKARSKI Andrzej Tomasz,  nie otrzymał mandatu, 45 głosów – 0,16%
    6. KOŚCIELNIAK Jagoda Maria,  nie otrzymała mandatu, 26 głosów – 0,09%
    7. BUGIEL Katarzyna Teresa,  nie otrzymała mandatu, 32 głosy – 0,11%

Okręg 6

    1. ZIĘBA Sonia,  nie otrzymała mandatu, 308 głosów – 1,13%
    2. ADAMSKI Maksymilian,  nie otrzymał mandatu, 73 głosy – 0,27%
    3. ZAJĄCZKOWSKA Anna,  nie otrzymała mandatu, 135 głosów – 0,49%
    4. POŚNIK Michał,  nie otrzymał mandatu, 63 głosy – 0,23%
    5. PRUSSAK Sara Maria,  nie otrzymał mandatu, 65 głosów – 0,24%

Wyniki wszystkich list do Rady Miasta Gdańska są tu:
Rada Miasta Gdańska – wyniki wyborów samorządowych 2024

 

 

 

 

Wspólna Gdańska Droga – wyniki wyborów do Rady Miasta Gdańska

Wyniki kandydatów Trzeciej Drogi do Rady Miasta Gdańska w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024r.

Okręg 1

    1. HAMADYK Łukasz Mariusz,  nie otrzymał mandatu, 733 głosy – 3,45%
    2. MRZYGŁÓD Cyprian Kamil,  nie otrzymał mandatu, 128 głosów – 0,60%
    3. KOCHANOWSKI Maciej Janusz,  nie otrzymał mandatu, 237 głosów – 1,12%
    4. MILEWSKA Małgorzata, nie otrzymała mandatu, 153 głosy – 0,72%
    5. BACH Anita,  nie otrzymała mandatu, 82 głosy – 0,39%
    6. KRUPOP Anna,  nie otrzymała mandatu, 99 głosów – 0,47%
    7. BIELECKI Dobrosław Wojciech,  nie otrzymał mandatu, 203 głosy – 0,96%

Okręg 2

    1. BANACH Jolanta Maria,  otrzymała mandat, 1543 głosy – 3,66%
    2. HOŁUBOWSKI Jacek Mariusz,  nie otrzymał mandatu, 332 głosy – 0,79%
    3. TRZECIAK Jakub Marek,  nie otrzymał mandatu, 324 głosy – 0,77%
    4. GLAC-ŚCIEBURA Zenobia Wiktoria,  nie otrzymała mandatu, 536 głosów – 1,27%
    5. WIŚNIEWSKI Paweł Piotr,  nie otrzymał mandatu, 892 głosy – 2,11%
    6. ZIĘBA Agnieszka,  nie otrzymała mandatu, 151 głosy – 0,36%
    7. SNARSKA Olga,  nie otrzymała mandatu, 176 głosów – 0,42%
    8. PIWNICKA Klaudia Elwira,  nie otrzymała mandatu, 73 głosy – 0,17%
    9. BUJAK-PIETRZELA Joanna Elżbieta,  nie otrzymała mandatu, 113 głosy – 0,27%
    10. GÓRSKI Filip Jan,  nie otrzymał mandatu, 202 głosy – 0,48%

Okręg 3

    1. WŁODARCZYK Jędrzej,  nie otrzymał mandatu, 1025 głosów – 3,05%
    2. KONKEL Wojciech Józef,  nie otrzymał mandatu, 317 głosów – 0,94%
    3. PIOTROWSKI Jan Paweł,  nie otrzymał mandatu, 197 głosów – 0,59%
    4. RUNOWSKA Milena,  nie otrzymała mandatu, 279 głosów – 0,83%
    5. TOMASZEWSKI Marek Mieczysław,  nie otrzymał mandatu, 101 głosy – 0,30%
    6. SAMORAJCZYK Joanna,  nie otrzymała mandatu, 64 głosy – 0,19%
    7. LOMPERTA Józef,  nie otrzymał mandatu, 29 głosów – 0,09%
    8. OKUNIEWSKA Ewa Małgorzata,  nie otrzymała mandatu, 594 głosy – 1,77%

Okręg 4

    1. GROENKE Katarzyna Małgorzata,  nie otrzymała mandatu, 715 głosów – 2,90%
    2. KRÓLCZYK Halina,  nie otrzymała mandatu, 529 głosów – 2,15%
    3. ANDRUSZKIEWICZ Piotr Krzysztof,  nie otrzymał mandatu, 152 głosy – 0,62%
    4. CHRZANOWSKA Magdalena Sylwia,  nie otrzymała mandatu, 111 głosy – 0,45%
    5. GUSS Jarosław,  nie otrzymał mandatu, 42 głosy – 0,17%
    6. HOŁUBOWSKA Beata Bogusława,  nie otrzymała mandatu, 31 głosy – 0,13%
    7. LARCZYŃSKI Tomasz Marek,  nie otrzymał mandatu, 129 głosów – 0,52%

Okręg 5

    1. GONISZEWSKI Maciej,  nie otrzymał mandatu, 394 głosy – 1,38%
    2. ROKICKA Aleksandra,  nie otrzymała mandatu, 292 głosy – 1,02%
    3. WIERZBICKA Agnieszka Marta,  nie otrzymała mandatu, 196 głosów – 0,69%
    4. PTASZYŃSKI Grzegorz Roman,  nie otrzymał mandatu, 254 głosy – 0,89%
    5. ŻURKOWSKA-MRÓZ Izabela Anna,  nie otrzymała mandatu, 53 głosy – 0,19%
    6. BABIENKO Aleksander Bazyli,  nie otrzymał mandatu, 167 głosów – 0,58%
    7. ZABOJSZCZ Marcin Damian,  nie otrzymał mandatu, 625 głosów – 2,19%

Okręg 6

    1. PECKA Andrzej Leszek,  nie otrzymał mandatu, 602 głosy – 2,20%
    2. ZARZYCKI Paweł,  nie otrzymał mandatu, 422 głosy – 1,54%
    3. NOWOTARSKI Krzysztof Piotr,  nie otrzymał mandatu, 672 głosy – 2,46%
    4. GOLASIŃSKA Iwona Elżbieta,  nie otrzymała mandatu, 86 głosów – 0,31%
    5. SKADDING Hanna Maria,  nie otrzymała mandatu, 24 głosy – 0,09%
    6. JAŚ Barbara Maria,  nie otrzymała mandatu, 108 głosów – 0,39%
    7. DERUŚ Piotr,  nie otrzymał mandatu, 111 głosy – 0,41%

Wyniki wszystkich list do Rady Miasta Gdańska są tu:
Rada Miasta Gdańska – wyniki wyborów samorządowych 2024

 

 

 

KKW Mariusz Andrzejczak dla Gdańska – wyniki wyborów do Rady Miasta Gdańska

Wyniki kandydatów KKW Mariusz Andrzejczak dla Gdańska do Rady Miasta Gdańska w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024r.

Okręg 1

    1. MOTYL-KOSIŃSKA Anna Małgorzata,  nie otrzymała mandatu, 523 głosy – 2,46%
    2. WAL Mieczysław Stanisław,  nie otrzymał mandatu, 7 głosów – 0,03%
    3. JABŁOŃSKI Tadeusz Andrzej,  nie otrzymał mandatu, 12 głosy – 0,06%
    4. BUCZKOWSKA Agata Agnieszka,  nie otrzymała mandatu, 34 głosy – 0,16%
    5. CZARNECKA Magdalena Stefania,  nie otrzymała mandatu, 62 głosy – 0,29%

Okręg 2

    1. DUDEK Dorota,  nie otrzymała mandatu, 152 głosy – 0,36%
    2. GŁUSZCZ Karina Kinga,  nie otrzymała mandatu, 27 głosów – 0,06%
    3. STODULSKA Joanna Monika,  nie otrzymała mandatu, 13 głosów – 0,03%
    4. GRZELAKOWSKA Klaudia Wiktoria,  nie otrzymała mandatu, 18 głosów – 0,04%
    5. BANNACH Marta Klara,  nie otrzymała mandatu, 60 głosy – 0,14%
    6. KROCHMALSKA Joanna Janina,  nie otrzymała mandatu, 19 głosów – 0,05%
    7. WOHLFEIL Robert Piotr,  nie otrzymał mandatu, 12 głosy – 0,03%
    8. GRZYMSKI Tomasz Czesław,  nie otrzymał mandatu, 19 głosów – 0,05%
    9. SZAJNA Karol Adam,  nie otrzymał mandatu, 22 głosy – 0,05%
    10. ANDRZEJCZAK Mariusz Piotr,  nie otrzymał mandatu, 170 głosów – 0,40%

Okręg 3

    1. SZAJNA Paweł Jakub,  nie otrzymał mandatu, 123 głosy – 0,37%
    2. WÓJCICKA Oliwia,  nie otrzymała mandatu, 51 głosów- 0,15%
    3. WYŻLIC Roman,  nie otrzymał mandatu, 10 głosó – 0,03%
    4. NARKIEWICZ Kamila,  nie otrzymała mandatu, 27 głosów – 0,08%
    5. OŁOWSKI Edward Kacper,  nie otrzymał mandatu, 33 głosy – 0,10%
    6. SZPECHCIŃSKA Izabela,  nie otrzymała mandatu, 20 głosów – 0,06%
    7. ŁUGOWSKA Aleksandra,  nie otrzymała mandatu, 25 głosów – 0,07%
    8. PIETRYK Michał Wiesław,  nie otrzymał mandatu, 14 głosy – 0,04%

Okręg 4

    1. WALENTYNOWICZ Piotr Michał,  nie otrzymał mandatu, 148 głosów – 0,60%
    2. WOJNOWSKA Halina Teresa,  nie otrzymała mandatu, 19 głosów – 0,08%
    3. JARMOSZEWSKA Małgorzata Katarzyna,  nie otrzymała mandatu, 16 głosów – 0,06%
    4. BANNACH Krzysztof,  nie otrzymał mandatu, 30 głosy – 0,12%
    5. MACIEJEWSKI Maciej Wojciech,  nie otrzymał mandatu, 30 głosów – 0,12%

Okręg 5

    1. MACIEJEWSKI Dariusz Krzysztof,  nie otrzymał mandatu, 140 głosy – 0,49%
    2. KOPYŚĆ Dagmara Gertruda,  nie otrzymała mandatu, 39 głosów – 0,14%
    3. KOPYŚĆ Maciej,  nie otrzymał mandatu, 14 głosy – 0,05%
    4. MISSA-DOLNA Karolina Samanta,  nie otrzymała mandatu, 22 głosy – 0,08%
    5. KOSIŃSKI Adam Sławomir,  nie otrzymał mandatu, 42 głosy – 0,15%

Okręg 6

    1. ANDRZEJCZAK Dominika Maria,  nie otrzymała mandatu, 140 głosów – 0,51%
    2. WOJCISZKE Zuzanna Ewa,  nie otrzymała mandatu, 48 głosów – 0,18%
    3. KLIMASZEWSKI Grzegorz,  nie otrzymał mandatu, 32 głosy – 0,12%
    4. KRUSZYŃSKI Piotr Mikołaj,  nie otrzymał mandatu, 17 głosów – 0,06%
    5. DRZEWUCKA Katarzyna Aleksandra,  nie otrzymała mandatu, 19 głosów – 0,07%

Wyniki wszystkich list do Rady Miasta Gdańska są tu:
Rada Miasta Gdańska – wyniki wyborów samorządowych 2024

 

Kocham Gdańsk – niezależni kandydaci – wyniki wyborów do Rady Miasta Gdańska

Wyniki kandydatów KKW Kocham Gdańsk – kandydaci niezależni do Rady Miasta Gdańska w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024r.

Okręg 1

    1. SMILGIN Radosław Kazimierz,  nie otrzymał mandatu, 371 głosy – 1,75%
    2. SKELNIK Klaudia Jadwiga,  nie otrzymała mandatu, 103 głosy – 0,49%
    3. PODLASKA Karolina Stefania,  nie otrzymała mandatu, 91 głosy – 0,43%
    4. SZEWCZYK Robert,  nie otrzymał mandatu, 58 głosów – 0,27%
    5. SZCZEPAŃSKA Anna Wioletta,  nie otrzymała mandatu, 53 głosy – 0,25%
    6. TRAWIŃSKI Tomasz Waldemar,  nie otrzymał mandatu, 81 głosy – 0,38%
    7. JABŁOŃSKA Elżbieta Iwona,  nie otrzymała mandatu, 106 głosów – 0,50%

Okręg 2

    1. SZOSTAK Artur,  nie otrzymał mandatu, 1453 głosy – 3,44%
    2. SZAPAR Monika Joanna,  nie otrzymała mandatu, 195 głosów – 0,46%
    3. MAZUREK-ZIELASKIEWICZ Miłosława Maria, nie otrzymała mandatu, 120 głosy – 0,28%
    4. RADKE Radosław Krzysztof,  nie otrzymał mandatu, 72 głosy – 0,17%
    5. DZIERGOWSKI Tomasz,  nie otrzymał mandatu, 34 głosy – 0,08%
    6. ANDRIKOPULOS Paulina Katarzyna,  nie otrzymała mandatu, 92 głosy – 0,22%
    7. ZWIEFKA Dorota Krystyna,  nie otrzymała mandatu, 74 głosy – 0,18%
    8. KRZEMIŃSKI Krzysztof Mieczysław,  nie otrzymał mandatu, 33 głosy – 0,08%
    9. WENTA Przemysław Damian,  nie otrzymał mandatu, 98 głosów – 0,23%

Okręg 3

    1. JEZIERSKI Tomasz Łukasz,  nie otrzymał mandatu, 580 głosy – 1,72%
    2. MAŁOLEPSZA Luiza Maria,  nie otrzymała mandatu, 387 głosów – 1,15%
    3. LOREK Elżbieta Bożena,  nie otrzymała mandatu, 132 głosy – 0,39%
    4. OLESZKIEWICZ Łukasz Jacek,  nie otrzymał mandatu, 78 głosów – 0,23%
    5. KULESZA Katarzyna Małgorzata,  nie otrzymała mandatu, 153 głosy – 0,45%
    6. WIŚNIEWSKI Piotr,  nie otrzymał mandatu, 221 głosy – 0,66%
    7. GĄSIOROWSKI Łukasz Andrzej,  nie otrzymał mandatu, 215 głosów – 0,64%

Okręg 4

    1. NAGÓRSKI Marcin Andrzej,  nie otrzymał mandatu, 220 głosy – 0,89%
    2. HUCHWAJDA Sebastian,  nie otrzymał mandatu, 82 głosy – 0,33%
    3. STRZELECKA Aleksandra Joanna,  nie otrzymała mandatu, 199 głosów – 0,81%
    4. GRZEGORZEWSKA Joanna Katarzyna,  nie otrzymała mandatu, 69 głosów – 0,28%
    5. ZIOMEK Iwo Dariusz,  nie otrzymał mandatu, 149 głosów – 0,60%
    6. MALKA-JEZIERSKA Krystyna Elżbieta,  nie otrzymała mandatu, 39 głosów – 0,16%
    7. PROCKI Wojciech Grzegorz,  nie otrzymał mandatu, 51 głosy – 0,21%

Okręg 5

    1. NIEKRASZ Anna Magdalena,  nie otrzymała mandatu, 342 głosy – 1,20%
    2. GACOŃ Daria Anna,  nie otrzymała mandatu, 231 głosy – 0,81%
    3. RADZISZEWSKI Radosław Marek,  nie otrzymał mandatu, 97 głosów – 0,34%
    4. KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKA Gabriela Wioletta,  nie otrzymała mandatu, 91 głosy – 0,32%
    5. DĄBROWSKI Krzysztof Tomasz,  nie otrzymał mandatu, 263 głosy – 0,92%

Okręg 6

    1. DWORAKOWSKI Michał,  nie otrzymał mandatu, 394 głosy – 1,44%
    2. LISZEWSKI Karol,  nie otrzymał mandatu, 155 głosów – 0,57%
    3. VIOLA Elżbieta Joanna,  nie otrzymała mandatu, 185 głosów – 0,68%
    4. KRASA Wiesława,  nie otrzymał mandatu, 98 głosów – 0,36%
    5. SZOSTAK Milena Anna,  nie otrzymała mandatu, 233 głosy – 0,85%

Wyniki wszystkich list do Rady Miasta Gdańska są tu:
Rada Miasta Gdańska – wyniki wyborów samorządowych 2024