Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Kandydaci SLD w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25.

Lista nr 3

  1. MACIEJEWSKA Beata Monika
    edukatorka, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  2. BANACH Jolanta Maria
    nauczyciel, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  3. KOWALCZUK Łukasz
    psycholog, zam.Gdynia, członek partii politycznej: Lewica Razem
  4. ŚNIEG Andrzej Stanisław
    inżynier rolnictwa, zam.Pastwa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  5. PIĘKOŚ Michał Rafał
    specjalista bankowości, zam.Sopot, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  6. OCHOCKA Iwona
    przedsiębiorczyni, zam.Knybawa, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  7. STROJNY Olga
    inżynier budowy mostów, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Lewica Razem
  8. GWOŹDŹ Edward Rajmund
    inżynier budownictwa okrętowego maszyny i siłownie okrętowe, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  9. HRYNIEWSKI Wojciech
    programista aplikacji, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Lewica Razem
  10. NOWAK Karolina
    spedytor, zam.Nowa Wioska, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  11. KRÓL Judyta Anna
    pedagog, zam.Pruszcz Gdański, członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna
  12. PACEK Igor
    student, zam.Luzino, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  13. HODERNY Adam Ryszard
    emerytowany oficer sił zbrojnych, zam.Malbork, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  14. GREKULAK Ksenia
    fizjoterapeutka, zam.Sztum, nie należy do partii politycznej
  15. KŁOS Wojciech Jakub
    programista aplikacji, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Lewica Razem
  16. CYGAN Mirosław Wojciech
    nauczyciel – trener, zam.Gdynia, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  17. STAŻEWSKA Anna Ewa
    analityk baz danych, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Lewica Razem
  18. WADLEWSKA Lucyna Beata
    dyrektor handlowy, zam.Pruszcz Gdański, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  19. BYLICA Bartosz
    specjalista do spraw marketingu i handlu, zam.Rotmanka, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  20. MARKIEWICZ Dorota Maria
    magazynier, zam.Pruszcz Gdański, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  21. WICHERT Marcin Krystian
    technik administracji, zam.Starogard Gdański, nie należy do partii politycznej
  22. ŻOCHOWSKA Anna Kazimiera
    adwokat, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  23. SZKUDLAREK Joanna Dorota
    filozof, zam.Gdynia, członek partii politycznej: Lewica Razem
  24. KOPERSKI Romuald Wincenty
    muzyk, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Wszystkie listy kandydatów są tu:
Wybory parlamentarne – listy kandydatów

Zostaw komentarz: