Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N, IPL Zieloni

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych 2019 w okręgu wyborczym 25.

Lista nr 5

  1. NEUMANN Sławomir Arkadiusz
    ekonomista, zam.Rokocin, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  2. WAŁĘSA Jarosław Leszek
    politolog, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  3. POMASKA Agnieszka Dominika
    politolog, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  4. ADAMOWICZ Piotr
    dziennikarz, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  5. CHMIEL Małgorzata
    inżynier architekt, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  6. SARNOWSKI Józef Leon
    inżynier rolnik, zam.Czernin, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  7. BOROWCZAK Jerzy Stanisław
    technik mechanik, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  8. WIDZ Piotr
    nauczyciel, zam.Kwidzyn, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  9. BAUĆ Piotr Paweł
    nauczyciel akademicki, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Twój Ruch
  10. BAGIŃSKI Piotr Wojciech
    nauczyciel, zam.Sopot, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  11. WÓJCIK Małgorzata Joanna
    architekt, zam.Gdynia, członek partii politycznej: Partia Zieloni
  12. GANCAREWICZ Monika Katarzyna
    ekonomistka, zam.Starogard Gdański, nie należy do partii politycznej
  13. LISEK Krzysztof
    dyplomata, zam.Kłodawa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  14. SKONIECZNY Stefan Leon
    ekonomista, zam.Pruszcz Gdański, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  15. MICHALSKI Jacek Wojciech
    nauczyciel, zam.Nowy Dwór Gdański, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  16. KACPROWICZ Beata Maria
    nauczyciel, zam.Malbork, nie należy do partii politycznej
  17. KULAS Jan Edward
    nauczyciel, zam.Tczew, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  18. HANDKE-OWSIAK Alicja
    przedsiębiorca, zam.Tczew, nie należy do partii politycznej
  19. CZYŻEWSKA Agata Anna
    studentka, zam.Gdańsk, nie należy do partii politycznej
  20. POBŁOCKA Natalia Zuzanna
    mgr inż. architekt, zam.Sopot, członek partii politycznej: Nowoczesna
  21. ŚLEDŹ Mariusz
    nauczyciel, zam.Małe Walichnowy, nie należy do partii politycznej
  22. MAJ Lucyna
    pielęgniarka, zam.Prabuty, nie należy do partii politycznej
  23. REZMEROWSKI Roman Kazimierz
    mgr inż. rolnictwa, zam.Turze, nie należy do partii politycznej
  24. LIEDER Ewa
    ekonomistka, zam.Gdańsk, członek partii politycznej: Nowoczesna

 

Wszystkie listy kandydatów są tu:
Wybory parlamentarne – listy kandydatów

6 myśli w temacie “Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N, IPL Zieloni”

Dodaj komentarz